Adwokat Katowice Areszt - Pomoc prawna przy zatrzymaniu lub aresztowaniu

Zatrzymanie, areszt

Zespół prawników Kancelarii pod kierunkiem adwokata Krzysztofa Bohosiewicza zapewni ochronę Twoich praw w kryzysowej sytuacji zatrzymania lub aresztowania, zgodnie z zapisami konstytucji i kodeksu postępowania karnego.

Pierwsze godziny od zatrzymania są często kluczowe dla dalszych losów procesu. Związane jest to głównie z presją ze strony funkcjonariuszy służb, którzy prowadzą swoistą grę z zatrzymanym, której celem jest uzyskanie przyznania się do winy, czy chociażby uzyskanie jakichkolwiek informacji, które uda się wykorzystać przeciwko osobie zatrzymanej. Osoba taka jest najczęściej w słabej kondycji psychicznej, roztrzęsiona, a najczęściej czuje się upodlona całą sytuacją jako taką. W takich okolicznościach trudno zadbać o swoje interesy, przypilnować przysługujących praw i uchronić się od błędnych decyzji.

Adwokat katowice zatrzymanie

Właśnie dlatego warto mieć u swojego boku obrońcę, doświadczonego karnistę mec. Krzysztofa Bohosiewicza, który towarzyszył swoim Klientom w takich sytuacjach już niezliczoną liczbę razy.